Clair Brothers

Показавши
Сортування
Активний сабвуфер Clair Brothers kiT-Sub + концертного класу володіє насиченим читаним звучанням в д..
Код товару: 69274
165 648 грн. 106 015 грн.
Clair Brothers kiT12 Curve + - професійна акустична система, лінійний масив концертного класу для ро..
Код товару: 69275
194 040 грн. 116 424 грн.

Апаратура Клер Бразерс в магазині МузЛайн

Концертне і студійне аудіообладнання професійного рівня відрізняється від призначених для користувача моделей не тільки вартістю і функціоналом, але перш за все - якістю роботи і стійкістю до високих навантажень експлуатації. Компанія Clair Brothers поставляє на світовий ринок акустичні системи і Лінійні масиви найвищого класу для кращих концертних залів і студій звукозапису. Її продукція застосовується для обслуговування масштабних концертів і фестивалів, прямих трансляцій ТВ-шоу, спортивних заходів і т. д.

Каталог товаров производителя Clair Brothers

Про бренд

Clair Brothers-компанія, заснована і працює в США ось уже більше 25 років. Її виробництво охоплює широкий спектр пристроїв і аксесуарів:

  • акустичні системи;
  • сабвуфери;
  • сценічні Монітори;
  • комутаційні системи;
  • кабель;
  • роз’єми і перехідники;
  • комплектувальний;
  • аксесуар;
  • підсилювачі потужності (рекові девайси)

і багато іншого. В цілому, лінійка продуктів цього бренду здатна задовольнити запит на повну комплектацію сцени будь - якого масштабу-від невеликого клубу до повноцінного концертного залу.

Якість брендового обладнання Clair Brothers протягом усього часу існування компанії не викликає нарікань з боку користувачів - воно однаково користується популярністю в США і в Європі, незважаючи на велику кількість конкурентів.

Цінову політику компанії при цьому не можна назвати демократичною, проте слід враховувати, що комплектуючі для своїх АС і лінійних масивів, підсилювачів і комутаційних систем виробник не закуповує у сторонніх брендів, а розробляє і вдосконалює самостійно, вкладаючи в інновації великі ресурси. Clair Brothers приділяють величезну увагу якості електроніки, динаміків (які сама ж виробляє для своїх АС), дизайну і ергономіці екстер’єру апаратів.

Вибір і покупка в Музлайн

Аудіообладнання Clair Brothers представлено в інтернет-магазині Музлайн акустичними системами і лінійними масивами для сцени і студії. Ви можете вибрати відповідну модель і оформити замовлення на сайті. Якщо ж вам необхідно почути в живу звучання обладнання, протестувати його і порівняти з виробами інших виробників, ви можете відвідати наш офлайн-салон в місті Київ, за адресою пр.Маяковського 43/2. Ми працюємо без вихідних.

Наш магазин надає офіційні гарантії якості від виробників на всю продукцію, а також надає послуги доставки по території України в термін 1-2 робочих дні.

Читати повністю